קבעת בהצלחה מועד לשיחה! נהיה בקשר בשעה שקבעת

אני מזמין אותך לקבל תשובות לשאלות שאולי יש לך:

1.

איך איחוד הלוואות יכול לעזור לי בתקופה הזו? איך זה עובד?

2.

מה משפיע על מערכת היחסים עם הבנק? איך אפשר לחזור למצב תקין מולו?

3.

ואם לא הצלחת להשיג לי מימון או איחוד הלוואות בתנאים משתלמים? אתה גובה מקדמה?

4.

מה בעצם היתרון בלפנות אלייך לעומת יועצי משכנתא או חברות פיננסים אחרות?

מאחורינו מאות לקוחות מרוצים. הנה מה שהם אומרים עלינו

הילה רייזמן רוזנפלד

הגענו לגיא במקרה. פגשנו איש מדהים, סבלני, סובלני וקשוב. הגיע אלינו הביתה פעמיים, הראה, הציג, הסביר וענה על כל השאלות החופרות בסבלנות. ליווה אותנו לאורך כל התהליך ועשה עבורנו הכל! השיג לנו ריביות מדהימות! חסך לנו כ-200,000 אלף ש"ח. גיא תודה!!

נדב ומורן סגל

זהו התחתנו! בשעה טובה ובמזל טוב התחתנו היום עם בנק הפועלים למשכנתאות. האולם- בנק הפועלים ראשל"צ הרב מסדר הקידושין- גיא מזור התותח שהצליח לסדר לנו את התנאים הכי טובים במשכנתא וגרם לבנקים לתחרות ביניהם!

טלי שם טוב

גיא ליווה אותנו באחד התהליכים החשובים בחיינו ואני חייבת לומר שהוא הפך את העיניין לפשוט, מובן ובהחלט הכי משתלם. גיא היה מקצועי והפגין ידע ויכולות מדהימות מהרגע הראשון ועד האחרון. הוא הפך עולמות בכדי להשיג עבורנו את המסלולים הכי טובים שיש. אנחנו ממליצים בלב שלם על שירותיו.

גיא ונופר עוזרי

לעבור עם גיא ויוסי את התהליך הזה היה מרשים, הם נלחמו כמו אריות ודאגו שלאורך כל הדרך לא רק נדע מה קורה, אלא גם נבין ונהיה בשליטה על התהליך וזאת אל מול קבועי זמן לא פשוטים. הכל במקצועיות אדיבות והרגשה שיש מישהו שאפשר לבטוח בו מאחורי ההגה. סוד הקסם של גיא בא ממקום אחר, מהיחס האישי, תחושת הביטחון שהוא משרה והפדנטיות שמתחילה בשיחה הראשונה, ממשיכה כשהוא יושב מאחורינו בשקט במעמד החתימה רק כדי לוודא שהכל עובר חלק (ושאפילו על דמי פתיחת התיק נקבל את ההנחה המקסימאלית) ומסתיים בשיחה לראות שנכנסנו לדירה והכל בסדר. תודה רבה על הכל גיא! אתה לוחם ללא חת וחבר אמיתי, עד הפעם הבאה.

עמוד ממיר זה נבנה ע"י BMF360