חשוב לי שתכירו אותנו

הי, אני גיא מזור

יועץ משכנתאות שעובד. בשבילך!

בן 37, נשוי+2 מראשון לציון.

בוגר תואר ראשון במשפטים במסלול האקדמי המכללה למנהל .

את דרכי בתחום המשכנתאות התחלתי כיועץ משכנתאות בבנק לאומי למשכנתאות בסניפים במרחב תל אביב.

משם המשכתי לתפקיד הבא כרפרנט לקוחות עסקיים בבנק איגוד בו טיפלתי בחברות מהמובילות במשק הישראלי בניתוח מאזנים ודוחות ובקשות אשראי.

התפקיד האחרון שלי כשכיר היה כיועץ המשכנתאות הראשי בבית ההשקעות מיטב דש, השני בגודלו בישראל שבו הייתה מחלקה לייעוץ משכנתאות חיצוני.

בשנת 2014 יצאתי לעצמאות וכבר 4 שנים שאני מלווה בהצלחה משפחות רבות בישראל גם בתהליך לקיחת משכנתא חדשה, מיחזור של משכנתא קיימת ואיחוד הלוואות לתוך המשכנתא.

יש סיפוק אדיר כשאני מכיר כל פעם משפחה עם נתונים שונים, צרכים ויכולות שונים. כל תא משפחתי הוא עולם ומלואו.

יחד איתם אני מתכנן את התיק הפיננסי המשמעותי בחיי המשפחה, בונה יחד איתם את אותו הרכב מסלולים שיהיה הטוב ביותר עבורם, משתמש בידע הבנקאי שצברתי  ובתשע שנות ניסיון במציאת פתרונות מימוניים והדגת התנאים הטובים ביותר על ידי ייצוג בלתי מתפשר של הלקוחות אל מול המערכת הבנקאית.

יד ביד ובשיתוף פעולה אנו מבצעים את כל הצעדים בשקיפות, אחריות למשכנתא הטובה ביותר!

מקיפים אותי ואת הלקוחות שלי צוות של עובדים מהמקצועיים בתחום המשכנתאות בישראל, יוצאי בנקים למשכנתאות , משרד האוצר ובנק ישראל, רואי חשבון ובנקאים לשעבר שנותנים את התוצאות והשירות המקצועיים בישראל!

צוות המשרד

יוסי מזור

רו"ח , בעל תואר ראשון באוניברסיטה העברית בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי באוניברסיטה בתל אביב . יוסי בעברו היה כלכלן באגף הפיקוח על הבנקים בבנק ישראל וכן כלכלן האגף החשב בכלכלי משרד האוצר . יוסי הינו יועץ משכנתאות בכיר ומומחה בבניית הרכבי משכנתא בהתאם לפרופיל הפיננסי של הלקוחות.

בתאל מוריה חג'ג'

מנהלת תפעול ומכירות– בתאל הגיעה אלינו לאחר שעבדה 9 שנים בחברה גדולה במשק והייתה מנהלת מכירות לחברות ועסקים. במסגרת תפקידה בחברתנו בתאל אחראית על גיוס לקוחות, קידום שיווקי , מרכזת פרויקטים של מחיר למשתכן ומנהלת התפעול של החברה.

יוסי אבירם

מנהל תיקי לקוחות- יוסי עובד בחברתנו כארבע שנים, במסגרת תפקידו הוא מבצע את ההתקשרות מול הבנקים מרגע קבלת ניירת פיננסית מהלקוחות ועד לחתימה בבנק הנבחר . במהלך ניהול התיק יוסי מבצע מול הבנקים משא ומתן מסיבי על מנת להשיג את הריביות והמסלולים הטובים ביותר עבור הלקוחות .

אמית פריאב

מנהלת תיקי לקוחות – אמית עובדת בחברתנו שנה , במסגרת תפקידה היא מבצעת את ההתקשרות מול הבנקים מרגע קבלת ניירת פיננסית מהלקוחות , ביצוע משא ומתן להתאמת תמהיל וריביות טובות ועד לחתימת משכנתא בבנק הנבחר .